PROJECT MANAGER

Advertiser: A Lex Expert Kft.
Ad in Hungarian

Alexexpert logo 2016 teljes outline color

a lex expert

PROJEKTMENEDZSERT KERESÜNK!

Ha nincs esély, hiába a tehetség!

kínai közmondás

Az A Lex Expert Műszaki Iroda Kft főállású projektmenedzsert keres fordítás és tolmácsolási projektek koordinálására.

Az A Lex Expert Kft-ről:

1992 óta működő fordítás- és tolmácsolásszolgáltató vállalkozás, melynek erőssége a műszaki és bölcsész területek ötvözése. Megrendelőink egyaránt külföldi és magyar cégek illetve nyelvi szolgáltatók. Fontos számunkra a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal kialakított kölcsönös bizalmon alapuló kapcsolat. Minden projektnél a gyors és szakszerű kiszolgálásra törekszünk. Oldott hangulatot és fiatalos tempót kínálunk a velünk dolgozóknak.

Feladatok:

  • Beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • fordítási, tolmácsolási projektek megszervezése, kapcsolattartás az ügyfelekkel és az alvállalkozókkal
  • a fordítási munkák előkészítése, a folyamatok megtervezése és megszervezése
  • belső és külső fordítókból, lektorokból álló csapatok munkájának összehangolása, ellenőrzése, visszajelzések küldése
  • a projektekhez kötődő adminisztráció
  • a projektek minőségellenőrzése

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • precizitás és terhelhetőség
  • jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség (angol és/vagy francia nyelveken is) ügyfelekkel és beszállítókkal egyaránt
  • gyors, hatékony munkatempó, proaktivitás
  • jó szövegalkotási és szövegértési készség, a magyar helyesírás magas szintű ismerete
  • angol és/vagy francia nyelvtudás
  • magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek, különös tekintettel az MS Office-ra
  • nyitottság új szoftverek (elsősorban CAT és DTP támogató eszközök) megismeréséhez
  • udvarias, megbízható ügyfélkapcsolati munka

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben (projektmenedzserként, fordítóként vagy fordítóirodában) szerzett tapasztalat
  • CAT eszközök felhasználói szintű ismerete (MemoQ, Trados)
  • további nyelvismeret
  • DTP-szoftverek (InDesign, QuarkXPress, FrameMaker stb.) felhasználói szintű ismerete

Amit az A Lex Expert Kft nyújt:

  • versenyképes juttatások
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • stabil, kiszámítható munkahely
  • előrelépési lehetőség