PROJECT MANAGER

Advertiser: Intercontact Budapest Ltd
Ad in Hungarian

IC photoPROJEKTMENEDZSERT KERESÜNK!

Nagy múltú, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező fordító- és tolmácsiroda fiatalos csapatába keresünk felsőfokú végzettségű, angol nyelvtudással rendelkező munkatársat projektmenedzseri munkakörbe.

Feladatok: fordítási és tolmácsolási projektek teljes körű menedzselése, kapcsolattartás az ügyfelekkel, a fordítókkal és lektorokkal, valamint adminisztratív teendők.

Előnyt jelent a fordítóirodában szerzett tapasztalat, illetve valamilyen fordítástámogató szoftver (elsősorban memoQ vagy Trados) ismerete.

Legfontosabb szempontok: megbízható írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás; precizitás; kiváló kommunikációs, együttműködési és szervezőkészség; terhelhetőség és stressztűrés; önálló és csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság; az MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete.